Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Jesteś w: Strona główna
Kraj: BUŁGARIA
Region: MORZE
Miasto: ZŁOTE PIASKI
Nazwa obozu: BUŁGARIA - TRAVEL&FUN
Zapytaj o szczegóły Cena od: 2137
Następne zdjęcie

Wakacje w słonecznej i tętniącej życiem Bułgarii! Czeka Cię wspaniała atmosfera i zabawa w ogromnych dawkach! Będziesz plażować, kąpać się w morzu, bawić na dyskotekach, grać w piłkę plażową i nożną. Ruszymy na letnie wyprawy i zorganizujemy kolorowe Hawaii Party. Przygotowaliśmy też nocne szaleństwa. Przeżyj prawdziwe wakacje!

Zakwaterowanie: Bułgaria: Hotel DANA PALACE *** - położony jest 450 m od plaży, przy głównej promenadzie w centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z leżakami i parasolami, scena przy basenie, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami, sala z parkietem, tenis stołowy. Oprócz tego boiska do plażowej piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. W hotelu odbywają się animacje w j. polskim - imprezy, turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami i dyskoteki (pool party). Pokoje 4, 5-osobowe oraz apartamenty 6-osobowe (2 pokoje połączone drzwiami, łazienka i wc oddzielnie, apartamenty z widokiem na morze/basen). Wszystkie pokoje  z pojedynczymi łóżkami, łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, tv, lodówka, klimatyzacja. Budapeszt: hotel ***, pokoje 2, 3, 4-osobowe z łazienkami.

Program (13-18 lat)  
1 dzień: wyjazd z kraju i przejazd przez Słowację do Budapesztu. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg. 
 
2 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Budapesztu z przewodnikiem (komunikacją miejską): plac Bohaterów, pałacyk Vajdahunyad, parlament, wzgórze Zamkowe z basztami rybackimi, kościół Macieja, plac św. Trójcy. Po południu obiad i wyjazd w kierunku granicy. W czasie przejazdu kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd przez Serbię do Bułgarii.  
 
3 dzień: w czasie przejazdu śniadanie i lunch w postaci suchego prowiantu, przyjazd do Złotych Piasków, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą. Wieczorem kolacja i nocleg. 
 
4 - 9 dzień: pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu wspólnego:
 
-
wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele,
-
wędrówki po okolicy; gry integracyjne i terenowe, zabawy sportowe, realizacja programu fakultatywnego,
-
zajęcia rekreacyjne, korzystanie z animacji w hotelu, m.in.: turnieje sportowe, zajęcia taneczne, karaoke, kino pod gwiazdami oraz dyskoteki,
-
wieczory tematyczne, np. Hawaii Party, wybory miss i mistera,
-
konkurencje sportowe na basenie, min.: water polo, siatkówka,
-
rozgrywki sportowe na boiskach na plaży i w hotelu: plażowa piłka siatkowa, plażowa piłka nożna,
- dla chętnych wyjścia do lokalnych dyskotek (uczestnicy 16+, wstępy dodatkowo płatne ok. 6 EUR/wstęp),
-
wycieczka autokarowa Bałczik + Kaliakra,
- wycieczka do Warny i Kamiennego Lasu,
- wycieczka do monastyru Aładża.
10 dzień: po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Przejazd do Nesebyr, najbardziej malowniczego miasteczka nad Morzem Czarnym i jednego z najstarszych w Europie. Jako perła architektury i skarb archeologii został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Kolacja w postaci suchego prowiantu. Nocny przejazd do Serbii.  
11 dzień: przejazd do Nowego Sadu, śniadanie w postaci suchego prowiantu. Następnie 9-godzinny pobyt w Aquaparku Petroland w Nowym Sadzie. Na terenie Aquaparku można skorzystać z usług gastronomicznych; podczas pobytu posiłek w formie fast food na terenie Aquaparku. Wieczorem kolacja w postaci suchego prowiantu, wyjazd w kierunku Polski.
12 dzień: przyjazd do Polski. Przyjazd do niektórych miejscowości nastąpi w nocy z 12/13 dzień.

Zabierz ze sobą: Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty (dokument musi być ważny min. 3 miesiące od daty powrotu), ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Kaucja zwrotna w hotelu 15 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia 60 - 80 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.
  

Terminy:
05.07-16.07.2018
12.07-23.07.2018
19.07-30.07.2018
26.07-06.08.2018
02.08-13.08.2018
      

- transport autokarowy,
- zakwaterowanie (7 noclegów w Bułgarii oraz 1 nocleg w Budapeszcie),
- wyżywienie: 3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach lub opcja All inclusive (dopłata na miejscu 20,50 EUR/pobyt*. Pierwsze świadczenie w obiekcie - kolacja, ostatnie - obiad. Pozostałe świadczenia zgodnie z opisem w programie. 
- realizacja programu,
- opieka pedagogiczna,
- ubezpieczenie KL i NNW,
- opieka medyczna.
* w opcji all inclusive dodatkowo: przekąska popołudniowa, kawa, herbata, napoje od 10:30-22:00 podawane w lobby bar. 

- dopłat transportowych: Białystok (169 zł), Bydgoszcz (139 zł), Częstochowa (127 zł), Gdańsk (169 zł), Katowice (117 zł), Koszalin (169 zł), Łódź (139 zł), Olsztyn (87 zł), Opole (117 zł), Poznań (127 zł), Szczecin (179 zł), Toruń (139 zł), Warszawa (139 zł), Wrocław (117 zł),
- wycieczek fakultatywnych: 
  Jeep Safari - niezapomniana wyprawa dla chciących przeżyć fantastyczną przygodę. Przejazd jeepami oraz rozmaite gry, zabawy, konkursy - dena ok. 20 EUR.
  Wyjście do Aquapolis uznawanego za najpiękniejszy park wodny we wschodniej Europie - utrzymany w stylach mauretańskim i śródziemnomorskim - cena ok. 18 EUR.

Uczestnicy, którzy ukończyli 18 lat przed rozpoczęciem turnusu – dopłata do pobytu w hotelu 98 zł.

Liczba dzieci
Wiek dzieci
Email
Telefon