Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Jesteś w: Strona główna
Kraj: CHORWACJA
Region: MORZE
Miasto: KRALJEVICA
Nazwa obozu: CHORWACJA - KVARNER
Zapytaj o szczegóły Cena od: 2092
Następne zdjęcie

Piękne plaże, malownicze wyspy, urokliwe miasta portowe – oto cała Chorwacja. Poznasz najpiękniejsze zakątki tego kraju. Zobaczysz Piltvickie Jeziora, odwiedzisz półwysep Istria, będziesz spacerować nad Adriatykiem i wypoczniesz w słynnej Crikvenicy. Czeka Ciebie rejs statkiem, opalanie, pływanie, dyskoteki i wiele innych niespodzianek. Wybierz wakacje z przygodą!

Zakwaterowanie: Hotel UVALA SCOTT** – Kraljevica - położony jest nad zatoką Dubno, przy samej plaży, naprzeciwko mostu łączącego wyspę Krk z lądem. Do centrum Kraljevicy ok. 3 km. W skład kompleksu Uvala Scott wchodzi 11 pawilonów oraz budynek główny, w którym mieści się recepcja, lobby, restauracja, kawiarnia, sklep spożywczy, sklep z pamiątkami, sala TV, bar. W recepcji jest dostępny sejf za dodatkową opłatą (ok. 2 EUR za dzień). Noclegi w jednym z pawilonów w pok. 3, 4-osobowych z łazienkami. Hotel posiada własną plażę z typowym w Chorwacji wzmocnieniem opaską betonową i piaszczystym zejściem do morza. Plaża jest oddalona od kompleksu o ok. 100-400 m, leżaki i parasole płatne dodatkowo. Przy hotelu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego.

Program (12-18 lat)
 
1 dzień: wyjazd z Polski i nocny przejazd do Chorwacji.
 
2 dzień: przyjazd do obiektu w Chorwacji, czas wolny, zapoznanie się z bazą noclegową i okolicą, obiad, zakwaterowanie. Wieczorem kolacja i nocleg. 
 
3 - 9 dzień: wypoczynek i realizacja programu:
-
wypoczynek nad morzem – plażowanie, kąpiele,
- wizyta na wyspie KRK, największej wyspie na Adriatyku – odwiedzimy stolicę wyspy, miasto Krk: spacer placem Kamplin z imponującym zamkiem Frankopańskim; zobaczymy też okazałą starowieczną Bazylikę Najświętszej Maryi Panny i Plac “Vela Placa” pełen kawiarni i restauracji. Następnie udamy się do miejscowości Baska, która słynie z najpiękniejszych plaż nad Adriatykiem. Popołudniowe plażowanie w Baskiej,
- wyjazd do Crikvenicy – spacer po kurorcie słynącym ze słonecznych plaż i czystości morza, o czym świadczy Błękitna Flaga,
- wyjazd do Rijeki – centrum miasteczka stanowi Korzo, plac wokół którego znajdują się ciekawe budowle, min: XIX wieczny ratusz, XIV wieczny kościół Hieronima, brama miejska i najstarsza budowla w mieście Stara Brama (pozostałość rzymskich fortyfikacji),
- wyjazd do Lokve – w tej malowniczo położonej wiosce znajduje się jedna z największych i najpiękniejszych chorwackich jaskiń krasowych Lokvarka, temperatura w jaskini wynosi 6-8°C, zwiedzającym został udostępniony korytarz o długości ok. 900 m. Następnie przespacerujemy się jednym ze szlaków w Parku Golubiniak, który kryje wiele ciekawostek, m.in.: 250-letnią jodłę, której wysokość przekracza 42 m.
- plażowanie,
- gry i zabawy rekreacyjne, zabawy integrujące grupę,
- spacery po okolicy,
- dyskoteki w obiekcie, realizacja programu fakultatywnego.
10 dzień: śniadanie, wykwaterowanie z obiektu, czas wolny na plażowanie. Obiad. Po obiedzie rejs (3 h) wzdłuż wybrzeża największej i najpiękniejszej wyspy na Adriatyku – wyspy Krk. Kolacja. Po kolacji wyjazd do kraju.
11 dzień: przyjazd do Polski.

Zabierz ze sobą: Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty. Ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia 60 – 80 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.   
   

Terminy:       
28.06-08.07.2018
06.07-16.07.2018
14.07-24.07.2018
        

- transport autokarowy,
- zakwaterowanie (8 noclegów w Chorwacji),
- wyżywienie: 3 posiłki dziennie podczas pobytu w Chorwacji. Do obiadu i kolacji podawana jest woda. Pierwsze świadczenie - obiad, ostatnie - kolacja. Podczas całodziennych wycieczek suchy prowiant.
- realizacja programu,
- opieka pedagogiczna,
- ubezpieczenie KL i NNW,
- opieka medyczna.

- dopłat transportowych: Białystok (169 zł), Bydgoszcz (139 zł), Częstochowa (129 zł), Gdańsk (179 zł), Katowice (119 zł), Łódź (149 zł), Olsztyn (89 zł), Opole (129 zł), Poznań (129 zł), Szczecin (179 zł), Toruń (139 zł), Warszawa (139 zł), Wrocław (119 zł),
- wycieczki fakultatywnej: 
  Wycieczka do Narodowego Parku Jezior Plitwickich - słynącego z szesnastu pięknych,niedużych jezior położonych na różnych poziomach, powiązanych aż 92 wodospadami. Park jest jedną z największych atrakcji turystycznych Chorwacji, figuruje na liście UNESCO. Spacer po parku, rejs statkiem po największym z jezior - cena ok. 40 EUR.

Liczba dzieci
Wiek dzieci
Email
Telefon