Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Jesteś w: Strona główna
Kraj: WŁOCHY
Region: MORZE
Miasto: CESENATICO
Nazwa obozu: WŁOCHY - BELLA ITALIA
Zapytaj o szczegóły Cena od: 2532
Następne zdjęcie

Riwiera Adriatycka to wyjątkowo ekscytujące kolonie zagraniczne! Nie tylko wypoczniesz na słonecznej Riwierze, ale też wybierzesz się na letnie zwiedzanie najpiękniejszych miast świata. Odwiedzisz zabytki Rzymu, poznasz zakamarki Watykanu, będziesz podziwiać Asyż i zachwycisz się romantyczną Wenecją. Nasze obozy to aż 2 dni szalonej zabawy w Mirabilandii, niesamowitym parku rozrywki.

Zakwaterowanie: Riwiera Adriatycka: Hotel MAJESTIC*** - położony 100 m od morza i plaży w dzielnicy Valverde w Cesenatico, zaledwie 20 km od Rimini. Kameralny obiekt z 36 pokojami dla 3 i 4 osób, każdy z pokoi wyposażony w łazienkę, balkon, telewizor, telefon. Klimatyzacja w pokojach w godzinach 22:00 - 06:00. Część pokoi posiada widok na morze. W hotelu serwowane są dania kuchni włoskiej. W hotelu znajduje się ogród ze stolikami, leżakami do wypoczynku, stół do ping-ponga, zadaszona tawerna, sala, gdzie mogą być urządzane dyskoteki oraz wieczory karaoke. Okolice Rzymu, Umbria/Toskania: hotel **/***, pok. 3-,4-osobowe z łazienkami (łóżka pojedyncze i piętrowe).

Program (12-18 lat)
1 dzień: wyjazd z Polski, przejazd przez Czechy i Austrię do Włoch.  
2 dzień: przyjazd na Riwierę Adriatycką, zakwaterowanie w obiekcie (od godz. 16:00), zapoznanie się z okolicą i bazą. Wieczorem obiadokolacja i nocleg. 
 
3 - 7 dzień: wypoczynek i realizacja programu:
-
plażowanie w Cesenatico, kąpiele w morzu,
- zwiedzanie urokliwych, pełnych romantyzmu i tajemniczych uliczek Cesenatico,
- gry, mecze, zawody sportowe, konkursy,
- wieczorny wypad do Rimini: dla chętnych dyskoteka Carnaby lub Altromondo (uczestnicy 16 +, wstępy dodatkowo płatne ok. 10 - 15 EUR/wstęp), spacer nadmorskim bulwarem, udział w aktualnych wydarzeniach w mieście,
- 2 dni zabawy w Mirabilandii - wycieczka do największego parku rozrywki na Riwierze Adriatyckiej. Dla chętnych – w drugim dniu pobytu w Mirabilandii – możliwość wejścia do Mirabilandii Beach - aquaparku o tematyce karaibskiej, w którym do dyspozycji odwiedzających są baseny, zjeżdżalnie i plaże - dopłata 10 EUR (dla chętnych; min. 10 os.).
8 dzień: śniadanie, wyjazd z Riwiery Adriatyckiej i przejazd w kierunku Rzymu. Po drodze odwiedzimy Asyż. Przejazd w okolice Rzymu, obiadokolacja i nocleg.
9 dzień: śniadanie, przejazd do Watykanu, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Piotra, następnie w Rzymie zobaczymy zamek Anioła, Piazza Navona, Panteon, fontanna di Trevi, plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum (z zewnątrz), Łuk Konstantyna. Przejazd do Umbrii/ Toskanii, obiadokolacja, nocleg.
10 dzień: śniadanie, przejazd do Wenecji, w której spędzimy 9 godzin. Zwiedzimy bazylikę św. Marka, pałac Dożów (z zewnątrz), słynny most Westchnień, wieżę Zegarową, dzwonnicę (z zewnątrz), Ponte di Rialto. Wieczorem kolacja w formie suchego prowiantu. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy do kraju.
11 dzień:
Przyjazd do Polski.
Zabierz ze sobą: Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty. Ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową do Włoch. Kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję w ostatni dzień pobytu po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania (nasza sugestia to ok. 70 EUR) oraz na ewentualny program fakultatywny.  
   

Terminy:
04.07 - 14.07.2018
10.07 - 20.07.2018
16.07 - 26.07.2018
22.07 - 01.08.2018

- transport autokarowy,
- zakwaterowanie (8 noclegów we Włoszech: 6 noclegów na Riwierze Adriatyckiej, 1 nocleg w okolicach Rzymu, 1 nocleg w Umbrii/Toskanii),
- wyżywienie: 3 posiłki dziennie podczas pobytu na Riwierze Adriatyckiej. Pierwsze świadczenie w obiekcie: obiadokolacja, ostatnie: śniadanie. Pozostałe świadczenia żywieniowe zgodnie z opisem w programie,
- realizacja programu,
- przewodnik w Rzymie i Wenecji,
- wjazdy do miast,
- opieka pedagogiczna,
- ubezpieczenie KL i NNW,
- opieka medyczna.
- dopłat transportowych: Białystok (169 zł), Bydgoszcz (139 zł), Częstochowa (129 zł), Gdańsk (179 zł), Katowice (119 zł), Łódź (149 zł), Olsztyn (89 zł), Opole (129 zł), Poznań (129 zł), Szczecin (179 zł), Toruń (139 zł), Warszawa (139 zł), Wrocław (119 zł),
- wycieczek fakultatywnych: 
  Republika San Marino
 - wycieczka do jednego z najmnijeszych krajów Europy, spacer na szczyty Monte Titano, zobaczymy m.in. stare miasto, bazylikę San marino, przełęcz Czarownic, zamki obronne San Marino, które połączono murem - cena ok. 20 EUR.

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP. W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu wynosi 50 zł.

Liczba dzieci
Wiek dzieci
Email
Telefon