Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Nazwa wycieczki: Chorwacja - 10 dni
Zapytaj o szczegóły Cena od: 1789
Następne zdjęcie

Dzień 1
Wyjazd ze Szczecina w godzinach rannych.
Dzień 2

We wczesnych godzinach porannych przejazd przez Liublianę  do jaskini Postojna - jednej z największych na świecie jaskiń o długości 27 km.Jest to „dzieło” rzeki Pivki, która płynie głębokim podziemnym korytarzem, rzeźbiąc po drodze system grot. Przejazd w okolice Zagrzebia, kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd do Plitvic i zwiedzanie Plitvickich Jezior -  16  położonych tarasowo turkusowych jezior  połączonych ze sobą 72 wodospadami. Park należy do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Przejazd na wybrzeże i zakwaterowanie w hotelu, czas wolny, kolacja.
Dzień 4

Po śniadaniu wyjazd na do Splitu i Trogiru. Zwiedzanie starego miasta w  Splicie,  w którym krzyżują się  wpływy weneckie, węgierskie i austriackie, a jego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu. Spacer obok  antycznego pałacu cesarza Dioklecjana - jednego z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej   i malowniczego portu. W Trogirze spacer  po malowniczej starówce zwiedzenie pięknego ratusza z XIV wieku i katedry św. Wawrzyńca. Powrót do hotelu, nocleg.   
Dzień 5

Po  śniadaniu przejazd  nadmorską drogą do Dubrownika. Zwiedzanie  starego miasta,  klasztoru franciszkanów Mala Braca, Muzeum Apteki oraz murów miejskich. Powrót do hotelu,  czas wolny, kolacja.
Dzień 6-8

Czas wolny na odpoczynek i kąpiel.
Dzień 9

Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Krk, położonego na terenie ukształtowanym przez rzekę,  która przebijając się do morza tworzy liczne jeziora, wodospady i rzeczki stanowiące swego rodzaju fenomen krasowy. Po południu wyjazd do Polski.
Dzień 10

Przyjazd do Szczecina w godzinach wieczornych.

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach zwiedzanych.

Świadczenia:
- przejazd autokarem luksusowym (WC, bar, wideo)
- 7 noclegów w hotelach 2 – 3*
- 7 śniadań i obiadokolacji
- opieka pilota podczas trwania imprezy
- ubezpieczenie NNW i KL
- realizacja programu
Dodatkowo płatne:
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
- lokalni przewodnicy

Termin Cena za osobę Rezerwacja
od do
01-04-2010 10-04-2010 1789 Rezerwuj