Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji w Polityce plików cookies.

 

70-415 Szczecin 
Aleja Papieża Jana Pawła II 49a 
tel.: (+48) 91 433 02  75
wczasy krajowe: 601 152 886 
email: britas@britas.pl

 

 

Przejdź do zakładki kontakt

Nazwa wycieczki: Chorwacja - 7 dni
Zapytaj o szczegóły Cena od: 1329
Następne zdjęcie

Dzień 1
Wyjazd ze Szczecina w godzinach rannych. Przejazd przez Czechy, Austrię i Słowenię.
Dzień 2

We wczesnych godzinach porannych przejazd przez  Liublianę do jaskini Postojna - jednej z największych na świecie jaskiń o  długości 27 km. Jest to „dzieło” rzeki Pivki, która płynie głębokim podziemnym korytarzem, rzeźbiąc po drodze system grot. Przejazd w okolice Zagrzebia, kolacja i nocleg w hotelu.
Dzień 3

Po śniadaniu wyjazd  do Plitvic i zwiedzanie Plitvickich Jezior -  16 położonych tarasowo turkusowych jezior połączonych ze sobą 72 wodospadami. Park należy  do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Przejazd na wybrzeże i zakwaterowanie w hotelu, czas wolny,  kolacja.
Dzień 4

Po śniadaniu  wyjazd do Splitu i Trogiru. Zwiedzanie starego miasta w  Splicie, w którym krzyżują się wpływy weneckie, węgierskie i austriackie, a jego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu. Spacer obok  antycznego pałacu cesarza Dioklecjana - jednego z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej i malowniczego portu. W Trogirze spacer po malowniczej starówce, zwiedzanie pięknego ratusza z XIV wieku  i katedry św. Wawrzyńca
Powrót do hotelu, kolacja, nocleg.
Dzień 5
Po śniadaniu  przejazd  nadmorską drogą  do Dubrownika. Zwiedzanie starego miasta, klasztoru franciszkanów  Mala Braca,  Muzeum Apteki oraz miejskich murów.
 Powrót do hotelu, czas wolny, kolacja.
Dzień 6
Po śniadaniu  przejazd do Parku Narodowego Krk, położonego na terenie ukształtowanym przez rzekę, która przebijając się do morza tworzy liczne jeziora, wodospady i rzeczki stanowiąc swego rodzaju fenomen krasowy.
Po południu wyjazd do Polski.
Dzień 7
Przyjazd do Szczecina  w godzinach wieczornych.

UWAGA ! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po zwiedzanych obiektach.

Świadczenia:
- przejazd luksusowym autokarem (WC, bar, wideo)
- 4 noclegi w hotelach 2*
- 4 śniadania i obiadokolacje
- opieka pilota podczas trwania imprezy
- ubezpieczenie NNW i KL
- realizacja programu
Dodatkowo płatne:
- miejscowi przewodnicy
- bilety wstępu do zwiedzanych obiektów

Termin Cena za osobę Rezerwacja
od do
01-04-2010 07-04-2010 1329 Rezerwuj